Особисті весільні сайти - це звичайна практика в Європі, Америці та інших країнах Заходу. В Україні вони теж поступово набирають популярність.

І це не дивно. У наш час значна, якщо не переважаюча, частина інформації передається саме у цифровому форматі. Якщо ви прихильники технологічних новинок, ви можете запросити гостей, просто виславши їм веб-адресу свого весільного сайта, оминаючи потребу в друкованих запрошеннях, які не є дешевими.

 

Якщо ви все ж надаєте перевагу традиції вручати друковані запрошення, весільний сайт все одно стане в пригоді. На сайті можна розмістити набагато більше важливої інформації, ніж на запрошенні, як-от деталі про транспорт та проживання, карта проїзду, дрес-код. Ви можете ввічливо представити інформацію про бажані подарунки. А також застосувати опцію реєстрації гостей, якщо ви прагнете краще організувати підготовку до свята. Вказавши адресу сайта на друкованому запрошенні, ви допоможете гостям легко перевірити всі деталі пізніше. 

 

До того ж весільний сайт дає можливість поділитися з гостями своєю історією кохання. Ви можете розмістити свої спільні фотографії, а також представити своїх свідків та локації дійства. Все це посприяє легкості атмосфери, відкритості та щирості в день весілля.        

Обирайте та замовляйте свiй весiльний сайт
весільні сайти

Стильний

весільні сайти

Вражаючий

весільні сайти

Заручальний

весільні сайти

Класичний

весільні сайти

Квітковий

весільні сайти

Романтичний

ekk'le

Те, що надихає

Студія дизайну та

оригінальної друкованої

продукції

+38 073 523 32 24

(Lifecell, Viber, Telegram)

ekkle.ua@gmail.com