Особисті весільні сайти - це звичайна практика в Європі, Америці та інших країнах Заходу. В Україні вони теж поступово набирають популярність.

І це не дивно. У наш час значна, якщо не переважаюча, частина інформації передається саме у цифровому форматі. Якщо ви прихильники технологічних новинок, ви можете запросити гостей, просто виславши їм веб-адресу свого весільного сайта, оминаючи потребу в друкованих запрошеннях, які не є дешевими.

 

Якщо ви все ж надаєте перевагу традиції вручати друковані запрошення, весільний сайт все одно стане в пригоді. На сайті можна розмістити набагато більше важливої інформації, ніж на запрошенні, як-от деталі про транспорт та проживання, карта проїзду, дрес-код. Ви можете ввічливо представити інформацію про бажані подарунки. А також застосувати опцію реєстрації гостей, якщо ви прагнете краще організувати підготовку до свята. Вказавши адресу сайта на друкованому запрошенні, ви допоможете гостям легко перевірити всі деталі пізніше. 

 

До того ж весільний сайт дає можливість поділитися з гостями своєю історією кохання. Ви можете розмістити свої спільні фотографії, а також представити своїх свідків та локації дійства. Все це посприяє легкості атмосфери, відкритості та щирості в день весілля.        

Обирайте та замовляйте свiй весiльний сайт
весільні сайти

Стильний

весільні сайти

Вражаючий

весільні сайти

Заручальний

весільні сайти

Класичний

весільні сайти

Квітковий

весільні сайти

Романтичний